O nás

Kuráž Media s.r.o.

Naším cílem a dlouhodobou ambicí je kultivace reklamního prostředí, pro podpoření české nezávislé žurnalistiky.

Zpravodajství, kde redakce renomovaných a profesionálních novinářů námi zastřešených médií přináší čtenářům nezávislé, seriózní a základních principech novinářské etiky stojící objektivní zpravodajství a informace o dění v České republice. Znalost a důvěra v zdroj informací, ovlivňující názor a náladu ve společnosti, je a stále více bude pro kriticky přemýšlející a vzdělanější skupiny čtenářů naprosto zásadním nástrojem a indikátorem pro rozpoznání a adekvátní vnímání informací, kde nekompletní a často s populismem a manipulací zpravodajství převyšuje nad profesionálním a nezávislým obsahem renomovaných a důvěryhodných novinářů.

Společnost Kuráž Media byla založena Asociací online vydavatelů a Independent Media Clubem, v jejím čele pak stojí Tomáš Řehák.

Asociace Online Vydavatelů z.s.

Základním pilířem agendy Asociace je lobbing u orgánů ČR a EU ve prospěch nezávislých medií a to ve formě finanční podpory a zachování svobody slova.

Independent Media Club, z.s.

Spolek IMC založily fyzické osoby s letitým backgroudem na mediálního businessu, s cílem systémově podpořit tu část mediálního trhu, která je ohrožena a přehlížena (svobodná nezávislá média zaměstnávající novináře).

IMC je veden Tomášem Řehákem, společně s Petrem Hübnerem a Petrem Nešpůrkem.

Hledáme

Nadšence, podporovatele, brigádníky… úplné dobrovolníky i různé formy pracovních poměrů.

Obchodník

Markeťák

Stážista – student žurnalistiky, mediálních studií, ekonomie, práv…

PR drak

Podpořte nezávislá média v České republice!