Pro média

Proč se stát součástí Kuráž Media?

1) Ekonomickým důvodem je úspora nákladů na vlastní obchodní pozici.

2) Racionálním důvodem pak přístup k širšímu portfoliu potenciálních inzertních zadavatelů, kteří budou respektovat principy nezávislé žurnalitiky.

Jaké jsou podmínky zapojení?

1) Souzníme s přístupem a standardy reprezentovanými Nadačním fondem nezávislé žurnalistiky. A to jak v oblasti jejich kodexu, tak zařazení médií v mediaratingu nebo mapách médií.

2) Pokud sdílíte stejné hodnoty, rádi se s vámi setkáme na společném jednání o spolupráci.

Podpora nezávislého a kvalitního zpravodajství je základem každé svobodné a demokratické společnosti.

Kuráž Media spojuje a mediálnímu trhu představuje unikátní řešení podpory nezávislé a svobodné české žurnalistiky.

Kultivace a podpora žurnalistky

Naším cílem a dlouhodobou ambicí je dlouhodobá kultivace reklamního prostředí, pro podpoření české nezávislé žurnalistiky.

Garance profesionality zapojených médií

Zpravodajství, kde redakce renomovaných a profesionálních novinářů námi zastřešených médií přináší čtenářům nezávislé, seriózní a základních principech novinářské etiky stojící objektivní zpravodajství a informace o dění v České republice. Znalost a důvěra v zdroj informací, ovlivňující názor a náladu ve společnosti, je a stále více bude pro kriticky přemýšlející a vzdělanější skupiny čtenářů naprosto zásadním nástrojem a indikátorem pro rozpoznání a adekvátní vnímání informací, kde nekompletní a často s populismem a manipulací zpravodajství převyšuje nad profesionálním a nezávislým obsahem renomovaných a důvěryhodných novinářů. 

Jistota kvalitního mediálního prostoru

Pro inzerenty pak Kuráž Media vytvořením takového unikátního souboru médií české nezávislé žurnalistiky nabízí a poskytuje jistotu nejvyšší kvality a mediálního prostoru pro prezentaci a inzerci jejich značek.

Podporujeme nezávislé vydavatele

Cítíme totiž potřebu pomoci právě segmentu vydavatelů, kteří hrají významnou společenskou roli a stojí mimo velká vydavatelství vlastněná silnými kapitálovými skupinami. Věříme, že i vedení řady firem má motivaci a najde Kuráž svými reklamními investicemi podpořit při odpovídajícím výkonu reklamy právě tato média, která jsou klíčová pro udržení názorové plurality v České republice.  

Širší souvislosti

Naší aktivitou se snažíme umožnit firmám, které si dopady svých inzertních výdajů uvědomují v širších souvislostech, možnost jednodušeji řídit a ovlivnit jejich vliv a dopad na českou společnost.