Pro zadavatele

Proč alokovat část rozpočtu pro nezávislá média?

racionálním důvodem je profil čtenářů / posluchačů

vyšším principem pak společenský přesah podpory těchto vydavatelství

nijak tím nezvyšujete vaše reklamní výdaje, jen ovlivníte jejich strukturu

Čemu Vaše rozhodnutí pomůže?

Nezávislým médiím více peněz z reklamy umožní stabilnější působení a rozvoj

Přispějete k názorové pluralitě v mediálním prostoru

Přispějete ke snížení dezinformací šířených v mediálním prostoru

Udělat to můžete několika způsoby:

1) Obrátíte se na nás a na přidělený rozpočet Vám připravíme mediaplán na portfoliu námi zapojených médií.

2) Obrátíte se na svou mediální agenturu a budete ji instruovat, aby část rozpočtu směrovala do nezávislých médií prostřednictvím Kuráž Media. Detaily plánu pak už domluvíme přímo se zástupci agentury.

Další otázky, které Vás možná napadnou:

Kdo rozhoduje o tom, která média jsou a nejsou nezávislá?

Náš projekt je podporován a úzce spolupracuje s Nadačním fondem nezávislé žurnalistiky. Odbornost, cíle a záměr vychází z jich přístupu k novinářské práci a etice médií. Respektujeme, podporujeme a vycházíme z jimi aplikované metodiky ratingu médií.

Chci míchat obchod a politiku?

Naše iniciativa je striktně apolitická, ale snad se shodneme, že ve společnosti jsou všechny aktivity vzájemně propojeny a ovlivňují se, ať to činíme/te vědomě nebo nevědomě. Naší aktivitou se snažíme umožnit firmám, které si dopady svých inzertních výdajů uvědomují v širších souvislostech tento vliv jednodušeji řídit a ovlivnit.  Zastřešujeme nezávislá média různých názorových proudů. Tím klíčovým kritériem pro výběr médií není názorový směr, ale je profesionalita, tvorba původního obsahu a respektování základních etických novinářských pravidel.

Proč do svého plánování a nákupu zahrnovat Kuráž Media, když si mohu nezávislá média nakoupit přímo resp. přes mediální agenturu?

To je jistě možné, a za takové rozhodnutí děkujeme. Nejsme konkurencí jednotlivým médiím, ani mediálním agenturám. Naším prostřednictvím však získáte diverzitu a jistotu, že peníze se dostanou i malým nebo  začínajícím mediálním projektům.

Máte zájem a kuráž podpořit nezávislá česká média komunikací vašich značek?

Pak k Vaší důvěře přidáme jako bonus jistotu profesionálního servisu díky více jak 90 let získaných zkušeností nás čtyř 🙂

Ozvěte se nám

1 + 2 =